Loading

Kroniki Jawosnu - Bezkrólewie

Tegoroczna Gra Główna Konwentu Flamberg odbędzie się ponownie w autorskim uniwersum Kronik Jawosnu – świecie pełnym magii, Duchów Natury oraz tajemniczych Fae, którego budulcem i spoiwem jest pozostająca w ciągłym ruchu, przekraczająca granice światów, energia w formie Esencji. Wypełnia ona każdą istotę zamieszkującą te dwa współistniejące ze sobą światy: realny świat Jawy oraz eteryczny świat Snu.

Bezkrólewie to opowieść o burzliwych czasach i walce potężnych bytów, zarówno ze świata realnego jak i eterycznego, o władzę nad Wyspą Olch – magicznym miejscem bogatym w ukryte Miejsca Mocy, w którym światy tworzące Jawosen zbliżają się do siebie, przenikają się nawzajem, prowadząc do konfliktów, nieoczywistych sojuszy, a podstawowo do zderzenia różnych cywilizacji i stylów życia.

Bezkrólewie to gra, w której nic nie jest założone z góry, a wybory Graczy nie prowadzą do jednoznacznie dobrych lub złych zakończeń. Poczynania Was – bohaterów, gotowych na poświęcenie się dla dobra współbraci, obrony własnych ideałów i wierzeń, nadają realny kształt snutej na pograniczu Jawy i Snu opowieści.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w niesamowitej wędrówce po Wyspie Olch a w czasie współśnienia do odwiedzenia Dworu Spadających Gwiazd, oraz kształtowania dalszych losów tego magicznego miejsca. Do zobaczenia na szlaku!

17-19.08.2023

Informacje na temat gry

Nacje

Organizatorzy

Niesamowite uniwersum Kronik Jawosnu stworzyli dla Was w 2022r: Adam P-i, Kajetan Gałczyński, Michał Guzik, Jakub Kałużny, Katarzyna Olak-Kałużna, Paweł Sójka, Grzegorz Biały.