Loading

AKREDYTACJA

Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), turnieje, warsztaty, oraz wiele innych atrakcji według zamieszczonego na stronie programu. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić tylko na czas wydarzenia, które was interesuje. Niezależnie od tego, na jak długo chcecie zostać, z pewnością znajdziecie dla siebie odpowiednią metodę akredytacji.

AKREDYTACJA UDZIAŁU

Konwent Flamberg nie jest darmowym konwentem. Aby wziąć w nim udział, należy uiścić opłatę akredytacyjną poprzez

lub na miejscu. UWAGA! zakup akredytacji na miejscu odbywa się również poprzez sklep „online”, nie przewidujemy w tym roku rozliczeń gotówką. Punkt akredytacyjny obsługiwany przez organizatorów, jest otwarty zwykle do godzin popołudniowych.

Akredytacja obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz dostęp do pola namiotowego wraz ze wszystkimi udogodnieniami.

W związku z obostrzeniami pandemicznymi SARS COV-2 na konwencie Flamberg obowiązuje limit uczestników zgodny z obowiązującymi przepisami.

Organizacja konwentu Flamberg nie wymaga od uczestników zaświadczenia o szczepieniu przeciwko COVID, jednakże gorąco zachęcamy do uczestnictwa w narodowym programie szczepień.

 

Gra dla dzieci jest darmowa, zarówno dla uczestników jak i ich opiekunów. Jest to jedyna darmowa atrakcja na Flambergu.

Pamiętajcie, że w aspekcie akredytacji nie ma znaczenia udział w atrakcjach konwentowych ani fakt nocowania w obozie czy poza nim. Liczy się czas spędzony na Flambergu. Akredytację płacą wszystkie osoby które przyjechały w miejsce imprezy, także tzw. „towarzyszące” i dzieci.

Dowodem opłacenia akredytacji na terenie konwentu jest opaska akredytacyjna – zakłada się ją po zarejestrowaniu przybycia (potwierdzeniu zakupu biletu przez Uczestnika) w obecności akredytującego organizatora. W razie jej zgubienia należy się zgłosić do organizatorów w punkcie akredytacji. Opaski nie wolno zdejmować do końca konwentu. Uczestnicy konwentu są zobowiązani do noszenia opaski, kiedy przebywają na terenie imprezy, a organizatorzy poszczególnych punktów programu będą sprawdzać jej posiadanie przed wpuszczeniem gracza na daną atrakcję. Osoby z ewentualną darmową wejściówką także muszą się zarejestrować na konwencie i założyć opaskę.

CENNIK

AKREDYTACJE PEŁNE

Pełna akredytacja – 290 PLN
Pełna akredytacja w przedpłacie – 240 PLN

AKREDYTACJE NIEPEŁNE

Akredytacja jednodniowa (kończy się o 11.00 dnia następnego) – 60 PLN

AKREDYTACJE DLA DZIECI

UWAGA!!! Osoby niepełnoletnie aby przebywać na konwencie potrzebują opiekuna lub jego pisemnej zgody zgodnie z regulaminem konwentu.
Oświadczenie do pobrania.

Dzieci 12+ lat – akredytacja na normalnych zasadach
Dzieci 7-11 lat – połowa ceny adekwatnej akredytacji
Akredytacja dla dzieci poniżej 7 lat – DARMOWA

ZNIŻKI

Organizacja prowadzi system zniżek i zwolnień z opłaty akredytacyjnej w zamian za wsparcie i działanie na rzecz Konwentu ustalane indywidualnie i w porozumieniu z twórcami punktów programu, grupami wsparcia, członkami grupy Organizacyjnej, grupami lub osobami działającymi na rzecz Konwentu w ciągu roku a także sponsorami.

Zniżki będą rozliczane na miejscu, w Czatachowej, podczas rejestrowania Waszej akredytacji, wydaniu opaski i informatora zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

ZGŁOSZENIE PUNKTU PROGRAMU

Flambergu nie byłoby, gdyby twórcy larpów i inni ludzie nie chcieli na niego przyjechać i zaprezentować swoich pomysłów! Dlatego jeżeli masz ochotę być współtwórcą tegorocznego konwentu, zgłoś się do nas ze swoim punktem programu. Nie musi to być larp – może to być warsztat, prelekcja lub inna atrakcja.

Zainteresowanych prosimy, aby wysłali wiadomość na adres e-mail: konwent@flamberg.pl

W zgłoszeniu należy podać twórców punktu programu, jego tytuł i konwencję/świat (tematykę w przypadku punktów nielarpowych), adres kontaktowy dla osób chcących się zgłosić, planowaną ilość uczestników oraz preferowany termin (czy jest to larp nocny itp). Koordynator programu skontaktuje się w celu ustalenia innych detali.
Wstępniak/opis można dosłać razem ze zgłoszeniem lub później.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W PUNKCIE PROGRAMU

Na część gier i larpów można dostać rolę już na konwencie, jeśli jednak chcesz przygotować się naprawdę dobrze – warto zaklepać sobie miejsce przed imprezą.