Loading

AKREDYTACJA

Od chwili rozpoczęcia konwentu codziennie odbywają się najróżniejsze gry (larpy), warsztaty oraz wiele innych atrakcji według zamieszczonego na stronie programu. Można przyjechać na całość (do czego serdecznie zachęcamy!) lub odwiedzić nas tylko na czas wydarzenia, które was interesuje. Niezależnie od tego, na jak długo chcecie zostać, z pewnością znajdziecie dla siebie odpowiednią metodę akredytacji.

AKREDYTACJA UDZIAŁU

Konwent Flamberg nie jest darmowym konwentem. Aby wziąć w nim udział, należy uiścić opłatę akredytacyjną poprzez

UWAGA! Punkt akredytacyjny na konwencie nie przyjmuje gotówki i płatność musi być dokonana drogą elektroniczną, w dniu poprzedzającym przyjazd na konwent. Punkt akredytacyjny obsługiwany jest przez organizatorów i otwarty zwykle do godzin popołudniowych.

Akredytacja obejmuje całość atrakcji konwentu i udział we wszystkich jego wydarzeniach (według dostępności miejsc czy ról) oraz dostęp do pola namiotowego wraz ze wszystkimi udogodnieniami.

 

W niedzielę 14.08, w godz. 12-15 odbędzie się Gra dla dzieci. Udział w niej nie wymaga akredytacji, zarówno dla uczestników jak i ich opiekunów. Jeśli jednak chcecie przyjechać wcześniej lub po grze zostać na konwencie (np. do następnego dnia) powinniście wykupić odpowiednią akredytację.

Pamiętajcie, że w aspekcie akredytacji nie ma znaczenia udział w atrakcjach konwentowych ani fakt nocowania w obozie czy poza nim. Liczy się czas spędzony na Flambergu. Akredytację płacą wszystkie osoby które przyjechały w miejsce imprezy, także tzw. „towarzyszące” i dzieci.

Dowodem opłacenia akredytacji na terenie konwentu jest opaska akredytacyjna – zakłada się ją po zarejestrowaniu przybycia (potwierdzeniu zakupu biletu przez Uczestnika) w obecności akredytującego organizatora. W razie jej zgubienia należy się zgłosić do organizatorów. Opaskę należy nosić do końca pobytu na konwencie. Uczestnicy konwentu są zobowiązani do noszenia opaski, kiedy przebywają na terenie imprezy, a organizatorzy poszczególnych punktów programu będą sprawdzać jej posiadanie przed wpuszczeniem gracza na daną atrakcję. Osoby z darmową wejściówką także muszą się zarejestrować na konwencie i założyć opaskę.

CENNIK

AKREDYTACJE PEŁNE

Termin płatności Akredytacja
26+
Akredytacja
13-25
Czasowstrzymywacz

2023-11-27 -2023-12-31

360 260
Przedpłata
od 2024-01-01 do 2024-05-30
410 310
Standardowa

od 2024-06-01

500 400

UWAGA!!! Osoby niepełnoletnie 16+ potrzebują opiekuna lub jego pisemnej zgody, aby przebywać na konwencie zgodnie z regulaminem konwentu.

Oświadczenie do pobrania.

AKREDYTACJE NIEPEŁNE

Akredytacja dla dziecka do 7 roku życia – bezpłatna

Akredytacja dla dziecka między 6 a 12 lat – 200 zł

Jednodniowa – 100,00 zł

ZWIERZĘTA

Akredytacji podlegają również zwierzęta przywożone przez swoich opiekunów na Flamberg. Akredytacja zwierzęcia jest darmowa.

JAK SIĘ ZAAKREDYTOWAĆ NA KONWENCIE

Jeszcze przed przyjazdem koniecznie wydrukuj lub zapisz na smartfonie indywidualne kody QR (kwadratowy kod załączony w mailu potwierdzającym akredytację), które otrzymałeś/aś dla każdej zgłoszonej akredytacji. Tyczy się to zarówno akredytacji płatnych, bezpłatnych jak i zgłoszonych zwierząt. Upewnij się, że dokonałeś/aś płatności na co najmniej jeden dzień przed przybyciem na konwent.
Jeśli jesteś osobą niepełnoletnią i przyjeżdżasz samodzielnie, musisz dostarczyć z wyprzedzeniem drogą elektroniczną (na adres konwent@flamberg.pl) formularz zgody podpisany przez opiekunów prawnych.

W dniu rozpoczęcia Flambergu (lub w dniu w którym nań przybędziesz, jeśli planujesz być później) zgłoś się do punktu akredytacyjnego. Weź ze sobą dowód osobisty lub paszport i kod QR otrzymany mailem. Jeśli przywozisz na konwent swojego zwierzęcego przyjaciela, przyprowadź go na akredytację, żebyśmy mogli go zobaczyć (i sfotografować). Przedstaw nam też aktualne świadectwo szczepienia.

ZNIŻKI

Organizacja prowadzi system zniżek i zwolnień z opłaty akredytacyjnej w zamian za wsparcie i działanie na rzecz Konwentu ustalane indywidualnie i w porozumieniu z twórcami punktów programu, członkami grupy Organizacyjnej, grupami lub osobami działającymi na rzecz Konwentu w ciągu roku a także sponsorami.

ZGŁOSZENIE PUNKTU PROGRAMU

Flambergu nie byłoby, gdyby twórcy larpów i inni ludzie nie chcieli na niego przyjechać i zaprezentować swoich pomysłów! Dlatego jeżeli masz ochotę być współtwórcą tegorocznego konwentu, zgłoś się do nas ze swoim punktem programu. Nie musi to być larp – może to być warsztat, prelekcja lub inna atrakcja.

Zainteresowanych prosimy, aby wysłali wiadomość na adres e-mail: konwent@flamberg.pl

W zgłoszeniu należy podać twórców punktu programu, jego tytuł i konwencję/świat (tematykę w przypadku punktów nielarpowych), adres kontaktowy dla osób chcących się zgłosić, planowaną ilość uczestników oraz preferowany termin. Koordynator programu skontaktuje się w celu ustalenia innych detali.
Wstępniak/opis można dosłać razem ze zgłoszeniem lub później.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W PUNKCIE PROGRAMU

Na część gier i larpów można dostać rolę już na konwencie, jeśli jednak chcesz przygotować się naprawdę dobrze – warto zaklepać sobie miejsce przed imprezą.